Słowem wstępu

Cześć!

Z tej strony Kuba – student, na co dzień pracujący jako konsultant w branży IT. No i hej, umówmy się – cyferki są w porządku. Co nie zmienia faktu, że pisanie również sprawia mi niemałą frajdę, czego efektem jest blog, który właśnie masz okazję czytać.

„Po godzinach” jest naprawdę wiele aktywności, które skutecznie wypełniają mój czas, ale myślę, że na największą uwagę zasługują wszelakiej maści sporty, eksperymenty kulinarne, psychologia i rozwój osobisty..

Ale co najważniejsze… absolutnie uwielbiam podróże !

Wszelakie. Dokądkolwiek. Zawsze. W dużych ilościach.

I jak się już pewnie domyślasz, to na ten właśnie temat zamierzam się tu wypowiadać przez zdecydowaną większość czasu. No i nie ukrywajmy, nazwa strony też chyba co nieco podpowiada.. 🙂

Znajdziesz tu wiele ciekawych, zabawnych, często inspirujących historii dotyczących miejsc, ludzi, zdarzeń i tego, co mówi o podróżach i całym tym klimacie najwięcej – emocji i magicznych wspomnień. A wszystko to okraszone zdjęciami mojego autorstwa!

Tak w skrócie można opisać genezę powstania tego bloga:

Lubię podróżować.

Lubię dzielić się wiedzą.

Lubię pisać i opowiadać. 

Lubię pomagać.

Kropka. 

Przez długi czas zastanawiałem się nad założeniem strony, bloga.. Po prostu miejsca, gdzie mógłbym kolekcjonować swoje wspomnienia z odbytych podróży. W tym oczywiście także zdjęcia, historie i wszelkiego rodzaju emocje, które po czasie w ramach naturalnej kolei rzeczy po prostu uciekłyby mi z głowy.

Można więc powiedzieć, że na początku chciałem potraktować tę stronę jak swoisty pamiętnik, kolaż zdjęć, plecak wspomnień – coś dzięki czemu zachowam moje wszystkie podróże w pamięci na zdecydowanie dłużej.

I owszem, jest i będzie to mój osobisty dziennik, ale..

Za każdym razem, gdy wracam z jakiejś podróży dostaję sporo wiadomości od znajomych. Na temat tego jak zacząć, co wziąć ze sobą w podróż, czy też po prostu wiadomości od osób, które czują się zainspirowane tym co robię i jak udaje mi się godzić pewne sprawy w życiu. I tak właśnie okazuje się, że w moim otoczeniu istnieje spore grono osób, które jest głęboko i żywo zainteresowane tematyką podróżowania.

Powstał więc pomysł, by wyciągnąć moje wszystkie notatki z zakurzonej „Word’owskiej szuflady” i pokazać je światu w postaci bloga.

Zdecydowałem, że poza artykułami, gdzie dzielę się osobistymi przeżyciami, czy wartymi opowiedzenia historiami, co jakiś czas znajdą się tu też wpisy z poradami i recenzjami, dzięki którym, mam nadzieję będę mógł choć trochę pomóc Wam w rozwianiu wątpliwości i rozpoczęciu tej pięknej przygody, jaką niewątpliwie są podróże.

Zainteresowany?

Jeśli jesteś u mnie pierwszy raz i chcesz przeczytać moje wpisy wystarczy, że przejdziesz do zakładki blog na górze strony. 

Jeśli z kolei masz jakiekolwiek pytania to zapraszam do zakładek kontakt lub współpraca.

Zapraszam serdecznie – rozgość się! 🙂